OPEN MEDICAL

OPEN MEDICAL CENTRUM TERAPII I ROZWOJU
ul. Gęsia 22
31-535 Kraków

Biuro projektowe ARTIMAGE architektura wnętrz wykonało na nasze zlecenie kompleksowy projekt wnętrz centrum medycznego Open Medical wraz z nadzorem autorskim, doborem wszystkich materiałów i elementów wyposażenia wnętrz oraz koordynacją prac wszystkich ekip branżowych.

Biuro ARTIMAGE zaproponowało nam bardzo czytelny, przemyślany i ergonomiczny układ funkcjonalny, maksymalnie wykorzystujący przestrzeń użytkową, intrygującą i nowoczesną koncepcję wnętrz o charakterze medycznym, a równocześnie przyjaznych i komfortowych dla pacjentów wraz z wyrazistą identyfikację wizualną.
Wykonany przez ARTIMAGE projekt wnętrz obejmował projekt funkcjonalny zgodny ze szczegółowymi przepisami prawa dotyczącymi gabinetów medycznych i optymalnie wykorzystujący powierzchnię użytkową, autorską koncepcję opartą na zaproponowanej przez ARTIMAGE idei „przyjaznego gabinetu medycznego”, projekt budowlany, poszczególne projekty branżowe, dobór wszystkich materiałów i elementów wyposażenia, nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji oraz spójną identyfikację wizualną.

Dokumentacja projektowa została opracowana bardzo starannie, zgodnie z najwyższymi standardami, obejmowała dokładne rysunki i instrukcje dla poszczególnych branż i ekip wykonawczych oraz fotorealistyczne wizualizacje, opcjonalne zestawienie materiałów i elementów wyposażenia wraz z cenami i wykazem alternatywnych miejsc zakupu.

Zaproponowany projekt wnętrz od początku w pełni respektował założony przez inwestora budżet i do końca procesu inwestycyjnego biuro ARTIMAGE rygorystycznie pilnowało założonego terminu i ram finansowych inwestycji.

Przez cały okres współpracy do dyspozycji inwestora pozostawał zespół architektów ARTIMAGE twórczo, rzetelnie i terminowo uwzględniający wszelkie uwagi inwestora, został również stworzony indywidualnie dedykowany wirtualny panel obsługi, który dzięki umożliwieniu inwestorowi i wykonawcom dostępu w dowolnym miejscu i czasie do wszystkich rysunków i zestawień znacznie ułatwiał i przyspieszał realizację inwestycji.
Dzięki współpracy z biurem ARTIMAGE powstały wnętrza o wysokim standardzie funkcjonalnym i użytkowym, oryginalnych rozwiązaniach estetycznych oraz wyrazistym charakterze, które cieszą naszych pacjentów i pracowników.

Z przyjemnością rekomendujemy biuro projektowe ARTIMAGE architektura wnętrz jako wiarygodnego, profesjonalnego i kreatywnego partnera, który dba o wysoką jakość estetyczną projektów oraz wykazuje szczególne zrozumienie dla potrzeb inwestora i założeń projektowanej przestrzeni przy ścisłym zachowaniu dyscypliny ekonomicznej i terminów zakończenia inwestycji.

Magdalena Soszyńska

projekt wnętrza centrum medycznego - recepcja

Ten wpis został opublikowany w kategorii Referencje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.